کد خبر: 18724 A

انجمن مراقبت‌های ویژه ایران برگزار می‌کند:

مراقبت از بیماران دارای شرایط بحرانی و چالش‌های موجود، مراقبت از اعضای خانواده بیماران دارای شرایط بحرانی، اخلاق حرفه‌ای در مراقبت از بیماران دارای شرایط بحرانی از محورهای اصلی در این کنگره به شمار می‌رود.

انجمن مراقبت‌های ویژه کشور نخستین کنگره مراقبت‌های ویژه «گذشته، حال و آینده مراقبت ویژه در ایران» را ۱۷ تا ۱۹ آبان ماه در سالن همایش‌های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، مراقبت از بیماران دارای شرایط بحرانی و چالش‌های موجود، مراقبت از اعضای خانواده بیماران دارای شرایط بحرانی، اخلاق حرفه‌ای در مراقبت از بیماران دارای شرایط بحرانی از محورهای اصلی در این کنگره به شمار می‌رود.

براساس این گزارش، ارتباط حرفه‌ای و بین حرفه‌ای در بخش‌های مراقبت ویژه، کیفیت مراقبت در بخش‌های مراقبت ویژه و آموزش در زمینه پرستاری مراقبت ویژه نیز از دیگر محورهای این کنگره سراسری است.

گروه‌های هدف پزشکی شامل پزشک عمومی شاغل در طرح پزشک خانواده، متخصصان بیماری‌های داخلی، کودکان، قلب و عروق، طب اورژانس، بیهوشی، خون‌شناسی آزمایشگاهی و بانک خون (هماتولوژی) و فوق تخصصان بیماری‌های ریه، قلب و عروق، خون و سرطان بالغین، سرطان اطفال، قلب اطفال، نوزادان، ریه اطفال و همچنین دکترای داروسازی می‌توانند در کنگره سراسری مراقبت‌های ویژه «گذشته، حال و آینده مراقبت ویژه در ایران» شرکت کنند.

پیراپزشکیان هدف در این کنگره را دکترای پرستاری، پرستاران مراقبت‌های ویژه، پرستاری سالمندی، پرستاری نوزادان کاردانان هوشبری، فوریت‌های پزشکی، فیزیوتراپیست‌ها، تغذیه، خون‌شناسی آزمایشگاهی و بانک خون (هماتولوژی) و مامایی را تشکیل می‌دهند.

در نخستین کنگره سراسری مراقبتهای ویژه کارگاه‌های CRRT، ECHO، PRP، DPT، Protection Of Score برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر