کد خبر: 11314 A

دبیرخانه شورای راهبردی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد مستقر و فعالیت خود را آغاز کرده است.

ایلنا: با حضور حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، مهندس زریبافان، ریاست بنیاد، سردار انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین و صاحبنظران حوزه فرهنگ ایثار و شهادت اولین جلسه شورای راهبردی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان اظهار داشت: دربنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه خدمات به خانواده های شاهد و ایثارگر باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد زیرا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین نیاز جامعه ماست.

وی افزود: همانطور که حدوث انقلاب با فرهنگ ایثار و شهادت بوده بقای آن نیز بستگی کامل به این امر دارد و از سوی دیگر دشمن با همه وجود در صدد نابودی این فرهنگ است.

در ادامه این جلسه، سردار انصاری هدف از تشکیل این شورا را استفاده از نظرات خبرگان و نخبگان حوزه فرهنگ ایثار و شهادت اعلام و اظهار داشت:این مجموعه به عنوان اتاق فکر حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت خود را شروع نموده و در این حوزه تصمیم سازی خواهد کرد.

وی افزود: دبیرخانه شورای راهبردی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد مستقر و فعالیت خود را آغاز کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر