کد خبر: 100850 A

از امروز در ۱۸ استان کشور؛

۱۰۰ دستگاه آمبولانس، ۲۲ قلاده سگ تجسس، ۷۴ دستگاه زنده‌یاب بیورادار، ۵۱ دستگاه خودروی نجات تیپ یک نیز برای تقویت و توسعه شبکه امداد و نجات کشور امروز رونمایی و بین پایگاه‌های امداد و نجات در سراسر کشور توزیع شد.

ایلنا: شماره ۱۱۲ به عنوان شماره امدادی در ۱۸ استان کشور جایگزین شماره ۱۴۷ شد و هموطنان برای درخواست کمک‌های امدادی می‌توانند با این شماره تماس بگیرند.

به گزارش ایلنا، امروز با حضور افشین علیخانی، دبیر کل جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات شماره ۱۱۲ با عنوان ندای امداد جایگزین شماره ۱۴۸ در ۱۸ استان کشور شد و در ۱۸ استان کشور می‌توانند هنگام بروز حادثه در جاده‌ها، سواحل دریایی یا کوهستان برای درخواست کمک با این شماره تماس بگیرند و در بقیه استان‌ها هنوز‌‌ همان شماره ۱۴۸ فعال است.

همچنین ۱۰۰ دستگاه آمبولانس، ۲۲ قلاده سگ تجسس، ۷۴ دستگاه زنده‌یاب بیورادار، ۵۱ دستگاه خودروی نجات تیپ یک نیز برای تقویت و توسعه شبکه امداد و نجات کشور امروز رونمایی و بین پایگاه‌های امداد و نجات در سراسر کشور توزیع شد.

به گزارش ایلنا، امروز همزمان ۳۹ پایگاه امداد و نجات و ۱۰ باب انبار امدادی در ۲۱ استان کشور به بهره‌برداری رسید و تعداد پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای، دریایی و آنست به ۵۰۸ پایگاه رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر