کد خبر: 84466 A

رییس کلانتری 128 تهران نو خبر داد:

در بازجویی های انجام شده از متهمان، آنها به جرایم خود مبنی بر درگیری، ایجاد رعب و وحشت و برهم زدن نظم اجتماعی و امنیت محلات اعتراف کرده و عنوان داشتند که اختلاف های مالی باعث ایجاد این درگیری شده است.

ایلنا: سرهنگ موقوفه ای صبح امروز از دستگیری 5 نفر كه به علت اختلافات مالی درگیری خونین به پا كرده بودند و موجب برهم زدن نظم محله در خیابان " نیرو هوایی " شده بودند، خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ جلیل موقوفه ای رییس كلانتری 128 تهران نو، صبح امروز، به تشریح جزییات پرونده این متهمان پرداخت.

به گفته وی نیمه شب گذشته سه شنبه چهارم تیر ماه سال جاری از طریق مرکز فوریت های پلیسی110 تهران بزرگ خبری تحت عنوان درگیری و نزاع پنج تن از اشرار و اراذل و اوباش در خیابان " نیرو هوایی " به کلانتری 128 تهران نو مخابره شد و به سرعت در دستور کار ماموران قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان كرد: ماموران بلافاصله به محل اعزام شدند و مشاهده كردند پنج نفر از اراذل و اوباش سابقه دار كه به علت استفاده از مشروبات الكلی در حالت مناسبی نبودند با در دست داشتن قمه با یكدیگر درگیر شدند كه همین امر ایجاد رعب و وحشت برای ساكنان به وجود آورده بود.

وی افزود: با رسیدن ماموران متهمان حاضر در این درگیری متواری شدند كه با فرار آنها تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد كه طی مسیر كوتاهی ماموران موفق شدند هر 5 متهم که از اراذل و اوباش سطح سه این محدوده بودند را بازداشت كنند.

كلانتر 128 تهران نو عنوان كرد: در بازرسی از متهمان كه " شهروز "،"‌مصطفی "،" وحید " و " سعید "‌ نام داشتند یك قبضه قمه و 6 دستگاه تلفن همراه كشف شد، همچنین متهمان كه دچار آسیب دیدگی شده بودند برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند كه بعد از مداوا به كلانتری منتقل شدند.

موقوفه ای در پایان تصریح كرد: در بازجویی های انجام شده از متهمان، آنها به جرایم خود مبنی بر درگیری، ایجاد رعب و وحشت و برهم زدن نظم اجتماعی و امنیت محلات اعتراف کرده و عنوان داشتند که اختلاف های مالی باعث ایجاد این درگیری شده است.

گفتنی است ماموران بعد از تكمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر متهمان را به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ انتقال دادند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر