کد خبر: 7876 A

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میانه:

با تلاش نیروی انتظامی میانه همچنین افزایش ۵۳ درصدی دستگیرشدگان، افزایش ۵۵ درصدی تشکیل پرونده مواد مخدر در طول یکسال گذشته حاصل شده است.

ایلنا- میانه: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میانه گفت: کشفیات مواد مخدر در شهرستان میانه در سال گذشته ۱۱۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ فریدون حیدری که صبحگاه مشترک نیروی انتظامی و نظامی شهرستان میانه سخن می‌گفت همچنین با اشاره به افزایش ۵۳ درصدی دستگیرشدگان و افزایش ۵۵ درصدی تشکیل پرونده مواد مخدر در طول یکسال گذشته خاطرنشان کرد: این آمار نشان از چشمگیر بودن فعالیت‌های عوامل تلاشگر نیروی انتظامی است.

وی اضافه کرد: شهرستان میانه در سال گذشته در بحث پیشگیری و مسائل فرهنگی رتبه بر‌تر استان را به خود اختصاص داد.

حیدری در ادامه به صدور یک هزار و ۴۷۵مورد صلاحیت فردی دراماکن، ۳۷ مورد دستگیری اتباع خارجی، صدور یک هزار و ۱۳۵ مورد گذرنامه، و صدور ۲ هزار و ۹۵۶ مورد خدمات سوء پیشینه از سوی نیروی انتطامی میانه اشاره کرد و گفت: سال گذشته شاهد کاهش ۱۶ درصدی تصادفات فوتی برون شهری بودیم که محصول تلاش عوامل نیروی انتظامی شهرستان میانه بوده است

همین گزارش حاکی است صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان میانه باحضورفرماندار شهرستان، فرماندهان نظامی و انتظامی با ادای احترام به مقام شامخ شهدا برگزار شد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درآمد.

در این مراسم فرماندار و اعضای شورای تامین از نیروهای نظامی و انتظامی سان دیدند و از جمعی از تلاشگران عرصه نیروی انتظامی تجلیل به عمل آمد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر