کد خبر: 71595 A

به مدت 15 روز؛

به منظور عملیات تعریض پل زیر گذر تقاطع آزاد راه امیر کبیر با محور قنوات آزاد راه قم – کاشان از روز گذشته به مدت 15 روز مسدود شد.

ایلنا: سرهنگ "اردشیر جمشیدی راد " رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم گفت: به منظور عملیات راه سازی آزاد راه قم – کاشان به مدت 15 روز مسدود شد.

به گزارش ایلنا، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم در مصاحبه با این پایگاه خبری اظهار داشت: به منظور عملیات تعریض پل زیر گذر تقاطع آزاد راه امیر کبیر با محور قنوات آزاد راه قم – کاشان از روز گذشته به مدت 15 روز مسدود شد.

سرهنگ "اردشیر جمشیدی راد " افزود: با توجه به اجرای عملیات راهسازی و تعریض پل زیر گذر مذکور مقرر شده است هدایت ترافیک در این محور از سمت قم به کاشان از طریق کمربندی کاشان و از داخل شهر و میدان ولی عصر (عج) و محور قدیم کاشان در کیلومتر 23 به سمت آزاد راه کاشان هدایت شود و مسیر برگشت از کاشان به قم نیز از محور آزاد راه کاشان – قم انجام گیرد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم در پایان از رانندگان عبوری از محور های یاد شده خواست که با توجه به ازدیاد حجم ترافیکی این محورها نکات ایمنی را به طور کامل رعایت کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر