کد خبر: 4286 A

سردار كارگر در پاسخ به ایلنا؛

هر اقدامی تا كنون در بنیاد حظ آثار انجام شده است مطابق قانون بوده است و تواقفات در ارتباط با ساخت این موزه پیرو توافقات و ابلاغیات در دولت بوده است.

ایلنا: رییس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس گفت: در ارتباط با ساخت موزه دفاع مقدس در جنگل ناهارخوران هیچ اعتراضی نبوده است و ساخت آن با قوت ادامه خواهد یافت.

سردار كارگر رییس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس در گفت و گو خبرنگار ایلنا گفت: همه برنامه هایی كه در زمان سردار باقر زاده در دست اجرا بود را ادامه می دهیم و با قوت همه پروژه ها اجرایی می شود.

وی در ارتباط با ساخت باغ موزه دفاع مقدس در جنگل ناهارخوران اظهار داشت: هر اقدامی تاكنون در بنیاد حفظ آثار انجام شده است مطابق قانون بوده و تواقفات در ارتباط با ساخت این موزه پیرو توافقات و ابلاغیات در دولت بوده است.

وی گفت: با قوت و شدت ساخت این موزه ادامه خواهد داشت و تا كنون هیچ اعتراضی به ساخت موزه در جنگل ناهارخوران نداشتیم و موضوع ادامه ساخت موزه دفاع مقدس را پیگیری خواهیم كرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، به دنبال قطع درختان در جنگل ناهارخوران برای ایجاد باغ موزه دفاع مقدس، اعتراضات بسیاری از سوی شورای شهر و گروه‌های فعال زیست محیطی گرگان مطرح شد و اعضای شورای شهر به شدت از این اقدام انتقاد کردند. 

باغ موزه دفاع مقدس جنگل ناهارخوران سردار کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر