کد خبر: 41691 A

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی اعلام کرد:

در ۹ ماه سال جاری ۶۷۰ سایت غیر اخلاقی توسط پلیس فتای آذربایجان‌غربی فیلتر شده است/ دشمن با نشانه گرفتن ارزش‌های اخلاقی و با توطئه‌چینی برای افراد جامعه به ویژه جوانان درصدد ضربه زدن به کشور اسلامی ایران است.

ایلنا: فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: در ۹ ماه سال جاری ۶۷۰ سایت غیر اخلاقی توسط پلیس فتای آذربایجان‌غربی فیلتر شده است.

به گزارش ایلنا، یحیی شرفی فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: دشمن با نشانه گرفتن ارزش‌های اخلاقی و با توطئه‌چینی برای افراد جامعه به ویژه جوانان درصدد ضربه زدن به کشور اسلامی ایران است.

وی با اشاره هوشیاری و بصیرت مردم انقلابی آذربایجان‌غربی، تصریح کرد: امروز مردم ما بیش از گذشته پایبند اخلاق اسلامی هستند و با حفظ وحدت و دشمن‌شناسی تمام بحران‌ها را پشت سر گذاشته‌اند.

شرفی با بیان اینکه دشمن با ورود و تبلیغات گسترده در فضای مجازی و اینترنت به دنبال اهداف شوم خود است، یادآور شد: خرید و فروش فیلم‌های غیراخلاقی و تبلیغ و عرضه داروهای غیر مجاز از جمله جرایم اینترنتی شایع هستند.

وی فرهنگ‌سازی در زمینه استفاده از وسایل ارتباطی از جمله اینترنت و ماهواره را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: دشمن با تمام قدرت جنگ نرم را آغاز کرده است تا ارزش‌های دینی و اسلامی را از ما بگیرد ولی هرگز به مقصود خود نخواهد رسید.

شرفی ادامه داد: مبارزه با معضلات اجتماعی از جمله بدحجابی و وجود اراذل اوباش توسط کارکنان فرماندهی نیروی انتظامی با جدیت تمام پیگیری می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر