کد خبر: 33554 A

جانشین فرمانده پلیس‌راه کشور تشریح کرد:

جانشین فرمانده پلیس‌راه کشور محدودیت‌های ترافیکی در ۶ محور کشور که از روز چهارشنبه تا جمعه اعمال می‌شود را تشریح کرد.

ایلنا: جانشین فرمانده پلیس‌راه کشور گفت: محدودیت‌های ترافیکی در ۶ محور کشور از روز چهارشنبه تا جمعه اعمال می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ پرویز سیاح البرزی گفت: تردد موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۳ دی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۵ دی در محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: در محور کرج - چالوس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۳ روز جمعه ۱۵ دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۳ از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

البرزی ادامه داد:‌ همچنین در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۳ روز جمعه ۱۵ دی از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۳۰: ۱۴ تا ۲۲ از آب اسک تا رودهن (محدود مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

جانشین فرمانده پلیس‌راه کشور اضافه کرد: تردد کلیه کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی نیز در این محور از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز چهارشنبه ۱۳ دی و از ساعت ۶ تا ۲۳ روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۴ و ۱۵ دی ممنوع است.

وی افزود: تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز چهارشنبه ۱۳ دی و از ساعت ۶ تا ۲۳ روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۴ و ۱۵ دی ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

جانشین فرمانده پلیس‌راه کشور تاکید کرد: تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۴ و ۱۵ دی ماه از محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس ممنوع است.

وی گفت: در عین حال تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۴ و ۱۵ دی ماه از محور آستارا به اردبیل و بالعکس ممنوع بوده و در محور زاهدان - زابل نیز تردد کلیه تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵ تا ۲۰ روزهای چهارشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۵ دی ماه ممنوع اعلام شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر