کد خبر: 32258 A

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ:

رانندگان دو خودرو حین عبور از بلوار سعادت آباد به علت وقوع یک تصادف جزئی با هم درگیر شدند که در این میان راننده خودروی بنز با قمه به سمت راننده بی‌ام و حمله ور شده و وی را مجروح می‌کند.

ایلنا:در نخستین دقایق بامداد امروز راننده و سرنشینان دو خودروی مدل بالا «بنز» و «بی‌ام و» به خاطر تصادف جزنی خودرو‌هایشان با همدیگر درگیر شده و راننده «بنز» با قمه راننده «بی‌ام و» را مضروب و راننده «بی‌ام و» نیز پس از سوار شدن بر خودروی خود فرد مهاجم را زیر گرفته و فرار می‌کند.

به گزارش ایلنا، ساعت ۴۰: ۰۱ بامداد امروز شنبه نهم دیماه در پی تماس تعدادی از شهروندان ساکن در محدوده میدان کاج با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری و نزاع رانندگان دو خودروی «بنز» و «بی‌ام و» در بلوار سعادت آباد تهران، مامورین بلافاصله در محل حاضر شدند.

در بررسی‌های مامورین، شاهدین عینی اظهار داشتند: رانندگان دو خودرو حین عبور از بلوار سعادت آباد به علت وقوع یک تصادف جزئی با هم درگیر شدند که در این میان راننده خودروی بنز با قمه به سمت راننده بی‌ام و حمله ور شده و وی را مجروح می‌کند.

راننده «بی‌ام و» هم به سوی خودروی خود دویده و پس از سوار شدن، راننده بنز را زیر گرفته و تا قبل از رسیدن مامورین با به جای گذاشتن خودرو از محل متواری می‌گردد که خوشبختانه با تلاش مامورین دقایقی پس از حادثه و چند خیابان آن طرف‌تر توسط گشت کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس دستگیر می‌شود.

شایان ذکر است، فرد مهاجم نیز به علت شدت تصادف در بیمارستان فوت می‌کند. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر