کد خبر: 32100 A

قاضی صلواتی:

هیچ وکیلی حاضر به دفاع از متهمین پرونده زورگیری نبود و وکلای حاضر، وکلای تسخیری متهمین هستند که به دستور دادگاه حضور پیدا کردند.

ایلنا: قاضی صلواتی گفت: جلسه محاکمه ۴ تن از متهمین پرونده زورگیری به صورت علنی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب با حضور وکلای مدافع متهمین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قاضی صلواتی رئیس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب در ابتدای جلسه رسیدگی به پرونده ۴ متهم به زورگیری اظهار داشت: کیفر خواست دادستان تهران از سوی نماینده دادستان قرائت می‌شود و در این جلسه متهمین و سایر کسانی که در دادگاه اخلال ایجاد کنند، دادگاه می‌تواند آن‌ها را از ۱ تا ۵ روز توقیف کند.

قاضی صلواتی گفت: اتهام ها در ابتدای جلسه به متهمین تفهیم می شود و در زمان محاکمه خلاف وجدان ادب و نزاکت سخن نگوید. خبرنگاران روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و صدا و سیما از ذکر نام متهمین خودداری کنند، متهمان با عناوین متهمین ردیف اول تا چهارم معرفی می‌شوند و تخلف از این موضوع در حکم افتراء است.

وی تاکید کرد: هیچ وکیلی حاضر به دفاع از متهمین پرونده زورگیری نبود و وکلای حاضر، وکلای تسخیری متهمین هستند که به دستور دادگاه حضور پیدا کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر