کد خبر: 32078 A

رئیس دادگاههای انقلاب:

در دورانی که که گروه‌های معاند نظام قصد داشتند با اقدامات خود باعث شوند این نظام شکل نگیرد این مجموعه تاسیس شد و دادگاه انقلاب با افرادیکه از مردم سلب آسایش کنند به طور قاطع برخورد می‌کند.

ایلنا: رئیس دادگاه‌های انقلاب تهران تاکید کرد: پرونده‌هایی که امنیت و آسایش مردم را به خطر انداخته باشند به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد و در پرونده‌های مشابه این ماجرا نیز همینطور عمل کردیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام محمد موحد در حاشیه دادگاه ۴ زورگیر خشن در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: فلسفه تاسیس دادگاه انقلاب دفاع از امنیت مردم است.

وی افزود: در دورانی که که گروه‌های معاند نظام قصد داشتند با اقدامات خود باعث شوند این نظام شکل نگیرد این مجموعه تاسیس شد و دادگاه انقلاب با افرادیکه از مردم سلب آسایش کنند به طور قاطع برخورد می‌کند.

وی گفت: اقدامات متهمان پرونده زورگیری در جهت سلب آسایش مردم بوده و بر اساس کیفرخواست صادره از سوی دادستان تهران رسیدگی به این پرونده در صلاحیت دادگاه‌های انقلاب می‌باشد.

موحد تصریح کرد: آیت الله لاریجانی توجه ویژه‌ای به حفظ آرامش و امنیت مردم دارد و خود موضوعات امنیتی را پیگیری می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: امروز اولین جلسه رسیدگی به پرونده ۴ روزگیر برگزار خواهد شد و با توجه به اینکه پرونده روشن است به احتمال قوی محاکمه امروز به پایان می‌رسد. البته این احتمال نیز وجود دارد رئیس دادگاه جلسه را تجدید کند.مرز حقوق عمومی و خصوصی متعادل نیست و قضات عالی‌رتبه باید ضمن حفظ حقوق خصوصی به حقوق عمومی نیز توجه داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر