کد خبر: 84611 A

به لحاظ حساسیت این بخش و همچنین تاثیری که در توسعه جامعه دارند معاونت فرهنگی و امور جوانان در اداره کل تشکیل شده تا به مشکلات این قشر رسیدگی کند.

ایلنا: سرپرست معاونت امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: برای بهره گیری از ظرفیت‌ها و توانایی‌های بالای نخبگان، فرهنگ نخبگی و نخبه پروری باید در جامعه نهادینه شود.

به گزارش ایلنا، لیلا جاویدان در نشست هم اندیشی با نخبگان استان آذربایجان شرقی افزود: به دنبال تخصصی کردن نشست‌های نخبگان هستیم تا بهتر بتوانیم از این نشست‌ها نتیجه گیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه ایجاد اتاق فکر نخبگان از دیگر اقداماتی است که معاونت امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در دستور کار دارد، اظهارکرد: وظیفه اداره کل در حوزه جوانان، مدیریت راهبردی در امور جوانان و بررسی و رصد مشکلات آنهاست.

جاویدان افزود: به لحاظ حساسیت این بخش و همچنین تاثیری که در توسعه جامعه دارند معاونت فرهنگی و امور جوانان در اداره کل تشکیل شده تا به مشکلات این قشر رسیدگی کند.

سرپرست معاونت امور فرهنگی و جوانان تصریح کرد: ساماندهی و هدفمند کردن برنامه‌ها در موضوعات مختلف جوانان، در رأس برنامه‌های معاونت قرار دارد که امیدواریم با همکاری تمام نهادها، شاهد برطرف شدن مشکلات جوانان به خصوص نخبگان باشیم.

در این نشست تعدادی از نخبگان استان در حوزه‌های مختلف به ایراد مشکلات و موانع موجود بر سر راه موفقیت‌های خود پرداختند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر