کد خبر: 84630 A

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ:

افرادی که فردا در کنکور شرکت می‌کنند می‌توانند همراه با والدین و با خودرو شخصی با ارائه کارت ورود به جلسه آزمون، وارد طرح ترافیک شوند/ ساعت 8 صبح شماره‌های خودروها توسط دوربین‌های محدوده ترافیک ثبت‌نمی‌شود.

ایلنا: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: متقاضیان شرکت در آزمون سراسری می‌توانند با در دست داشتن کارت ورود به آزمون، فردا و شنبه وارد محدوده طرح ترافیک شوند.

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد، گفت: عزیزانی که فردا در کنکور شرکت می‌کنند می‌توانند همراه با والدین و با خودرو شخصی با ارائه کارت ورود به جلسه آزمون، وارد طرح ترافیک شوند و تا ساعت 8 صبح شماره‌های خودروها توسط دوربین‌های محدوده ترافیک ثبت‌نمی‌شود.

وی در ادامه افزود: تمهیداتی توسط پلیس راهور در اطراف محل‌های برگزاری آزمون برای روان‌سازی ترافیک به اجرا در خواهد آمد و همچنین در روز شنبه از ساعت 6 تا 8 صبح کسانیکه قصد دارند در کنکور شرکت کنند می‌توانند با ارائه کارت ورود به آزمون به همراه والدین وارد محدوده طرح ترافیک شوند و با خیال راحت و آرامش کامل به امتحاناتشان برسند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ همچنین افزود: تونل نیایش امشب ساعت 21 تا ساعت 6 صبح روز شنبه 8 تیرماه به منظور تعمیرات لازم و همچنین نصبت و کنترل سیستمهای هوشمند در دو مسیر رفت و برگشت مسدود است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر