کد خبر: 84591 A

رئیس مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان خبر داد:

این دوره هشت هفته به طول خواهد انجامید و در طی آن به منظور برقراری عدالت آموزشی، مباحث مختلف به دانش آموزان تدریس می‌شود.

ایلنا: رئیس مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از آغاز دوره ویژه تابستانی المپیادهای علمی كشور با حضور327 نفر از پذیرفته شدگان این آزمون در سال تحصیلی 92- 91 خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، مهری سویزی با اشاره به ثبت نام 327 تن از پذیرفته شدگان این آزمون در هفت رشته در روز جمعه 31 خرداد ماه، گفت: از این میان، 136 نفر از پذیرفته شدگان، دانش آموزان شهرستانی هستند كه بلافاصله پس از ثبت نام در خوابگاه های پیش بینی شده استقرار یافته اند.

وی تصریح كرد: از نكات حائز اهمیت، حضور 75 دانش آموز دختر در دوره تابستانی است كه نوید حضور گسترده‌تر دانش آموزان شهرستانی و دختران دانش آموز در سال‌های پیش رو را می‌دهد.

وی ادامه داد: این دوره هشت هفته به طول خواهد انجامید و در طی آن به منظور برقراری عدالت آموزشی، مباحث مختلف به دانش آموزان تدریس می‌شود.

سویزی اظهار كرد: در پایان دوره و با برگزاری آزمون های متنوع توان علمی دانش آموزان ارزیابی خواهد شد و اعضای تیم های ملی المپیادهای علمی و حائزین شرایط دریافت مدال های طلای كشوری معرفی خواهند شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر