کد خبر: 11322 A

ستاد هماهنگی خاکسپاری شهدای گمنام متشکل از کمیته‌های اطلاع رسانی و تبلیغات، فرهنگی، پشتیبانی، اجرایی، فنی و عمرانی و انتظامات برای برگزاری مراسمی باشکوه برای خاکسپاری این شهدای گمنام در واحد علوم و تحقیقات تشکیل و تمامی امور مربوطه را برنامه ریزی و سازماندهی می‌کند.

ایلنا: همزمان با سالروز شهادت امام محمد تقی (ع)، پیکرهای طیبه و پاک دو شهید گمنام دفاع مقدس در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تشییع و با حضور پرشور دانشجویان، اساتید، کارکنان واحد علوم و تحقیقات و مردم شهیدپرور و جمعی از مقامات عالی رتبه کشوری و لشکری در این دانشگاه طی مراسمی با شکوه به خاک سپرده خواهند شد.

به گزارش ایلنا، ۲۵ مهرماه همزمان با سالروز شهادت امام محمد تقی (ع) و با حضور مردم شهید پرور و ولایتمدار تهران پیکر دو شهید گمنام جنگ تحمیلی در این واحد دانشگاهی از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح، از انتهای اتوبان شهید ستاری (میدان دانشگاه) تا مقبره الشهدا واحد علوم و تحقیقات تشییع می‌شود.

بر اساس این گزارش، ستاد هماهنگی خاکسپاری شهدای گمنام متشکل از کمیته‌های اطلاع رسانی و تبلیغات، فرهنگی، پشتیبانی، اجرایی، فنی و عمرانی و انتظامات برای برگزاری مراسمی باشکوه برای خاکسپاری این شهدای گمنام در واحد علوم و تحقیقات تشکیل و تمامی امور مربوطه را برنامه ریزی و سازماندهی می‌کند.

همچنین مراسمی با عنوان «شب وداع با شهدا»، در تاریخ ۲۴ مهرماه در مسجد علی ابن ابی طالب (ع) از ساعت ۸ شب برای وداع مشتاقان ولایت و شهادت، خانواده‌های معظم شهدا وایثارگران با این دو شهید گمنام برگزار خواهد شد.

لازم به یادآوری است، مراسم شب اول، سوم، هفتم و اربعین خاکسپاری شهدای گمنام نیز در واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر