کد خبر: 100291 A

نمایشگاه مرکزی لوازم التحریر ایرانی- اسلامی در خیابان هوشیار و جنب اداره آموزش و پرورش منطقه برگزار و دیگر فروشگاه‌ها نیز در وردآورد کرج، شهرک آزادی، مهرآباد جنوبی، تهرانسر و سطح مدارس با توجه به آمادگی آن‌ها برگزار خواهد شد.

ایلنا: رئیس آموزش و پرورش منطقه ۹ تهران، از عرضه لوازم‌التحریر دانش‌آموزان با نماد ایرانی- اسلامی و ۵۰ درصد تخفیف خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی عزتی، در حاشیه مراسم رونمایی از طرح‌های ایرانی- اسلامی نوشت‌افزار و دفا‌تر دانش‌آموزان در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: این نمایشگاه نخستین برنامه در سطح آموزش و پرورش است و معتقد هستیم باید این موضوع در سایر مناطق نیزتعمیم پیدا کند.

وی افزود: با توجه به اینکه عرصه برای ۱۲ میلیون دانش‌آموز در آموزش و پرورش فراهم است، امیدواریم بتوانیم با این کار نمادهای ملی و مذهبی خودمان و الگوهای ۸ سال دفاع مقدس را به دانش‌آموزان و خانواده‌ها معرفی کنیم.

عزتی به ویژگی‌های برپایی نمایشگاه‌های عرضه لوازم التحریر ایرانی- اسلامی در منطقه ۹ شهر تهران اشاره و خاطرنشان کرد: لوازم التحریر ارائه شده نسبت به بازار تا ۵۰ درصد تخفیف دارد.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه در ۸ فروشگاه و نمایشگاه در سطح منطقه ۹ آموزش و پرورش تهران برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۹ تهران اضافه کرد: نمایشگاه مرکزی لوازم التحریر ایرانی- اسلامی در خیابان هوشیار و جنب اداره آموزش و پرورش منطقه برگزار و دیگر فروشگاه‌ها نیز در وردآورد کرج، شهرک آزادی، مهرآباد جنوبی، تهرانسر و سطح مدارس با توجه به آمادگی آن‌ها برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه از سوم شهریور آغاز و تا ۲۵ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

به گفته عزتی، ۵۰۰ هزار جلد انواع دفتر و لوازم التحریر برای ۴۰ هزار دانش‌آموز محصل در منطقه ۹ آموزش و پرورش تهران تولید شده است.

شایان ذکر است در این جهاد فرهنگی که در سال حماسه سیاسی – حماسه اقتصادی رخ نموده است، تصاویری از دلاور مردان عرصه ایثار و شهادت نظیر شهید چمران، شهید احمدی روشن، میرزا کوچک خان جنگلی، زنده یاد جهان پهلوان تختی و.... پیش روی دانش آموزان قرار گرفته تا علاوه بر خنثی کردن آثار تهاجم فرهنگی بیگانگان، همواره یاد و خاطره دلاور مردی‌های آنان که با نثار خون پاک خودعزت، اقتدار و استقلال را پیش کش ملت غیور ایران اسلامی نموده‌اند را در اذهان جاودانه سازد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر