کد خبر: 53285 A

محمد جواد محمدی‌زاده خبر داد:

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره برنامه‌های هفته درختکاری اظهار داشت: در این هفته عمدتا با محوریت سازمان جنگل‌ها و با همکاری سازمان محیط زیست موضوع توزیع نهال بین مردم و در حقیقت ارتقاء فرهنگ درختکاری بین مردم انجام خواهد شد. همچنین مانند سنوات گذشته مسئولان ارشد نظام و کشور هم در این برنامه شرکت خواهند کرد

ایلنا: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بر اساس برنامه پنجم توسعه و اجرای طرح توسعه جنگل کاری، سالی صد هزار هکتار به جنگل‌های کشور افزوده شود.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمد جواد محمدی‌زاده درباره برنامه‌های هفته درختکاری اظهار داشت: در این هفته عمدتا با محوریت سازمان جنگل‌ها و با همکاری سازمان محیط زیست موضوع توزیع نهال بین مردم و در حقیقت ارتقاء فرهنگ درختکاری بین مردم انجام خواهد شد. همچنین مانند سنوات گذشته مسئولان ارشد نظام و کشور هم در این برنامه شرکت خواهند کرد.

وی افزود: تلاش ما در این است بر اساس هدفگذاری در قانون برنامه پنجم توسعه، یعنی جلوگیری از توسعه بیابان، سالی پانصد هزار هکتار و توسعه جنگل کاری در کشور سالی صد هزار هکتار به پیش برویم و امیدواریم بتوانیم به این هدف مهم دست پیدا کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر