کد خبر: 49744 A

۹ و ۱۰ اسفند ماه در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان؛

این همایش ۲ روزه با هدف هم اندیشی‌ بین اساتید، دولتمردان و صنعتگران و تغییر در سبد انرژی کشور با تکیه بر دانش نوین و بومی سازی صنایع و دستیابی به سیاست‌های راهبردی و کلان حفظ محیط زیست و نیز ارتقا سطح آگهی عموم مردم در زمینه حفاظت از محیط زیست با حضور گسترده مدیران و مسئولین استانی و مقامات عالی‌ کشور و اصحاب رسانه آغاز می‌شود.

ایلنا: این همایش ۲ روزه ۹ و ۱۰ اسفند ماه در سالن همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی‌ استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید احمد رفیعائی با بین مطلب فوق افزود: این همایش ۲ روزه با هدف هم اندیشی‌ بین اساتید، دولتمردان و صنعتگران و تغییر در سبد انرژی کشور با تکیه بر دانش نوین و بومی سازی صنایع و دستیابی به سیاست‌های راهبردی و کلان حفظ محیط زیست و نیز ارتقا سطح آگهی عموم مردم در زمینه حفاظت از محیط زیست با حضور گسترده مدیران و مسئولین استانی و مقامات عالی‌ کشور و اصحاب رسانه آغاز می‌شود و در ادامه اساتید و دانشجویان به ارائه مقالات خود می‌پردازند.

مشاور استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: از بین آثار ارائه شده به دبیرخانه که جهت داوری در اختیار پژهشکده صنعت نفت قرار گرفته است ۶ مقاله برای ارایه در همایش انتخاب می‌شود ۳ مقاله برگزیده می‌شود و از ۳ پژوهشگر بر‌تر و ۳ تن‌ از چهره‌های بر‌تر فعال در سوخت سبز تجلیل می شود.

رفیعائی تصریح کرد: در روز دوم همایش نشست تخصصی انرژی پاک با حضور مقامات عالی‌ کشور با محوریتِ بر رسی‌ نقش سوخت‌های تجدید پذیر در اقتصاد مقاومتی کشور برگزار می‌شود و در پایان رو نمایی از اولین خط بهره برداری تولید بیو دیزل انجام می‌گیرد.

مقام مرکز هم اندیشی‌ توسعه استان اصفهان اضافه کرد: رئیس همایش دکتر علیرضا ذاکر اصفهانی‌ استاندار اصفهان بوده و این همایش توسط مرکز هم اندیشی‌ توسعه استان اصفهان برگزار می‌شود.

وی در پایان از کلیه علاقه مندان به شرکت در همایش دعوت نمود که جهت ثبت نام و اطلاع از آخرین اخبار همایش به آدرس اینترنتی www.H.Biodiesel.ir  مراجعه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر