کد خبر: 21467 A

حیدری در گفت‌وگو با ایلنا خبر داد؛

دو گروه پزشکی شامل (۵۰) پزشک- پیراپزشک و.... از (۷محرم) تا (۱۳ محرم) به زائران حرم مطهر سید الشهدا در کربلای معلی خدمات بهداشتی و درمانی ارایه می‌کنند.

ایلنا: معاون عتبات عالیات مرکزپزشکی حج و زیارت از اعزام دو گروه ویژه پزشکی به عتبات عالیات به منظور ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران حرم مطهر امام حسین (ع) در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خبرداد.

علی حیدری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با اعزام تیم‌های پزشکی در عتبات عالیات، گفت: دوگروه پزشکی شامل (۵۰) پزشک- پیراپزشک و.... از (۷محرم) تا (۱۳ محرم) به زائران حرم مطهر سید الشهدا در کربلای معلی خدمات بهداشتی و درمانی ارایه می‌کنند.

معاون عتبات عالیات مرکزپزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در رابطه با افراد متخصص اعزامی جهت خدمت رسانی افزود: پزشکان جراح، متخصصان داخلی، متخصصان امور زنان- متخصص اطفال--پزشکان عمومی، پرستار به این مناطق اعزام می‌شوند و به زائران ایرانی خدمت رسانی می‌کنند.

وی ادامه داد: یک گروه پزشکی در بین الحرمین و یک گروه دیگر در خیابان جمهوری در شهر کربلا در مسیر تردد زائران مستقر شده‌اند و به زائران حرم مطهر امام حسین (ع) در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خدمات بهداشتی و درمانی ارایه می‌کنند.

معاون عتبات عالیات مرکزپزشکی حج و زیارت تاکید کرد: گروه‌های امدادی و پزشکی فقط ویژه زائران ایرانی نیستند و به همه زائران حرم مطهر امام حسین (ع) در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خدمات عرضه می‌کنند.

حیدری در رابطه با خدمات سال گذشته مرکز پزشکی، گفت: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، سال گذشته بیش از هفده هزار زائر حرم مطهر امام حسین (ع) از گروه‌های ویژه پزشکی مرکزپزشکی حج و زیارت مستقر در اطراف حرم خدمات بهداشتی و درمانی دریافت کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر