کد خبر: 99108 A

با توجه به مشکلات تردد عابرین پیاده وسواره ناشی از سدمعبر اداره ساماندهی منطقه اقدام به جمع آوری ورفع سد معبر در میادین ومعابرپر تردد سطح منطقه کرد.

ایلنا:‌ معاون امور شهری و فضای سبز منطقه 5 گفت: با هدف رفع آلودگی های بصری، طرح ساماندهی کیوسک های مطبوعاتی و گلفروشی غرب تهران اجرا شد.

به گزارش ایلنا، مرتضی آدینه با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور بهبود و آراستگی منظر شهری و آزادسازی پیاده روها زوائد و الحاقات غیر استاندارد کیوسکهای مطبوعاتی منطقه جمع آوری و ساماندهی شدند.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلات تردد عابرین پیاده وسواره ناشی از سدمعبر اداره ساماندهی منطقه اقدام به جمع آوری ورفع سد معبر در میادین ومعابرپر تردد سطح منطقه کرد.

آدینه تصریح کرد: به منظور ارتقای سلامت جسمی شهروندان و کاهش آلایندگی های معلق در هوا، کارگاه های ومشاغل آلاینده محیط زیست را شناسایی و جهت اجرای تمهیدات لازم بر اساس قوانین بند 20 به ساماندهی منطقه ارجاع شدند.

معاون شهردار منطقه 5 در ادامه به آموزش اصناف اشاره کرد وگفت: کتابچه هایی با متن ساده و تعداد صفحات کم با موضوعات استانداردهای اصناف مزاحم در حوزه چند صنف در منطقه از جمله دکه های مطبوعاتی، تعمیرگاه های خودرو و... تهیه و بین بچه ها توزیع شده است.

شهرداری منطقه 5
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر