کد خبر: 99091 A

منتخب مردم در دور چهارم شورای شهر تهران در گفت و گو با ایلنا:

از جناح اصولگرایان افرادی همچون فتاح، میرکاظمی، محسن رضایی و محمدباقر قالیباف به طور جدی کاندیدا شده‌اند. اخیرا نیز علی نیکزاد برای شهردار شدن اعلام آمادگی کرده‌ كه هنوز صحبتی با اعضا نداشته‌ است.

ایلنا: ‌منتخب مردم در دور چهارم شورای شهر تهران، گفت: ‌گزینه‌های اصولگرایان برای تصدی پست شهرداری تهران، نهایی شد و در این میان چهره جدیدی دیده می‌شود.

رحمت الله حافظی در گفت‌و‌گو با ایلنا، با بیان اینکه ۲۰ نفر به صورت جدی برای شهرداری تهران کاندیدا شده‌اند، اظهار کرد: از جناح اصولگرایان افرادی همچون فتاح، میرکاظمی، محسن رضایی و محمدباقر قالیباف به طور جدی کاندیدا شده‌اند. اخیرا نیز علی نیکزاد برای شهردار شدن اعلام آمادگی کرده‌ كه هنوز صحبتی با اعضا نداشته‌ است.

وی ادامه داد: ‌اصلاح طلبان نیز کاندیداهایی همچون محسن هاشمی، محمدرضا عارف، محسن مهرعلیزاده و معصومه ابتکار را دارند.

منتخب مردم در دور چهارم شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اعضای دور چهارم رزومه و برنامه تمامی کاندیدا‌ها را بررسی می‌کنند، اعلام کرد: ‌با وجود اسامی زیاد،فقط دو نفر به عنوان گزینه‌های نهایی از دو گرو اصلاح‌طلبان و اصولگرایان مطرح هستند که شانس موفقیت هر کدام بسیار بالاست که پیش بینی ما این است که فرد موفق با یک رای یا نهایتا دو رای شهردار شود.

حافظی تصریح کرد: این دو کاندیدا هم وزن هستند و بر اساس برنامه ارائه شده می‌توانند نظر اعضای شورای شهر در دور چهارم نسبت به خودشان جلب کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر