کد خبر: 82813 A

رئیس کمیسیون برنامه شورای شهر تهران در گفت و گو با ایلنا:

کمیسیون‌های برنامه و بوجه و عمران و توسعه شورای شهر با توجه به ارائه گزارش توجیهی مترو مجددا در حال بررسی لایحه انتشار اوراق مشارکت برای اجرای پروژه صفه تجاری اداری مجتمع ایستگاهی پردیس شرق هستند.

ایلنا: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، در ارتباط با استفاده مجدد فروش اوراق مشاركت این بار در مجتمع‌ ایستگاهی‌ مترو، گفت: من اوراق مشارکت را یک منبع مطمئن برای سرمایه‌گذاری نمی‌دانم.

رسول خادم در گفت و گو با ایلنا، درباره بررسی مجدد لایحه مجوز انتشار اوراق مشارکت توسط شهرداری تهران جهت اجرای پروژه صفه تجاری اداری مجتمع ایستگاهی پردیس شرق، اظهار کرد: کمیسیون‌های برنامه و بوجه و عمران و توسعه شورای شهر با توجه به ارائه گزارش توجیهی مترو مجددا در حال بررسی این لایحه هستند و ما نیز در حال بررسی آن هستیم.

وی با اشاره به اینكه شورای شهر با فروش اوراق مشارکت برای نوسازی بافت‌های فرسوده موافق نبود، گفت: با این حال شورا گزارش شرکت مترو را در کمیسیون‌های خود در حال بررسی دارد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در پاسخ به اینكه آیا گزارش مترو در كمیسیون‌ها مورد تایید واقع شده است یا نه، تصریح کرد: هنوز جمع بندی کاملی در این زمینه نرسیده‌ایم ولی در چند روز آینده نتیجه نهایی این بررسی‌ها اعلام می‌شود.

وی همچنین درباره نظر شخصی خود در ارتباط با استفاده مجدد فروش اوراق مشاركت این بار در مترو، گفت: من اوراق مشارکت را یک منبع مطمئن برای سرمایه‌گذاری نمی‌دانم.

خادم تصریح كرد: فکر می کنم مشارکت بخش خصوصی مطمئن‌تر از اوراق مشاركت باشد با این حال به درخواست مدیریت شهری این لایحه در حال بررسی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر