کد خبر: 7983 A

همزمان با روز جهانی سالمند و به منظور گرامیداشت این روز اداره سلامت معاونت اجتماعی وفرهنگی منطقه ۲۱، ویژه برنامه‌هایی را برای سالمندان ساکن در منطقه با محوریت نواحی ۳ گانه تدارک دیده است.

ایلنا: در آستانه روز جهانی سالمند برنامه‌های شهرداری منطقه ۲۱ به مناسبت این روز تشریح شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱، زهرا انصاری رئیس اداره سلامت این منطقه دراین باره گفت: همزمان با روز جهانی سالمند و به منظور گرامیداشت این روز اداره سلامت معاونت اجتماعی وفرهنگی منطقه ۲۱، ویژه برنامه‌هایی را برای سالمندان ساکن در منطقه با محوریت نواحی ۳ گانه تدارک دیده است.

وی افزود: برگزاری اردوی تفریحی ویژه کانون جهان دیدگان به شهرک سینمایی غزالی، موزه‌ها، برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع راه‌های پیشگیری از آسیب‌های تنهایی در دوران سالمندی در خانه‌های سلامت، برگزاری کارگاه روش‌های مناسب خانواده با دوران سالمندی، تجلیل و تقدیر از سالمندان فعال در کانونهای جهان دیدگان و برگزاری اردوهای تفریحی به اماکن زیارتی از جمله این برنامه هاست.

انصاری ادامه داد: از دیگر برنامه‌ها نیز می‌توان به بازدید از خانه سالمندان قدس، برپایی ایستگاه سلامت، تست قند و فشار خون، برپایی نمایشگاه هنرهای دستی سالمندان و برگزاری کارگاه آموزش مهارت‌های زندگی اشاره کرد که با مشارکت خانه‌های سلامت، کانون‌های جهان دیدگان و مدیران محله انجام خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر