کد خبر: 7904 A

یکی از کانون‌های فعال و بر‌تر سالمندان منطقه دو شهرداری تهران کانون جهان دیدگان است که در روز سالمندان از فعالیت‌های بر‌تر صورت گرفته در این کانون و سالمندان بر‌تر تجلیل خواهد شد.

ایلنا: معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو تهران از برگزاری مراسم تجلیل از سالمندان نمونه این منطقه همزمان با روز سالمند خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران، «صابونچی» تکریم و تجلیل سالمندان را وظیفه تمامی آحاد جامعه دانست و افزود: در شهرداری منطقه دو برنامه‌های مختلفی در پاسداشت روز سالمند تدارک دیده شده است.

وی به فعالیت کانون‌های ۱۰ گانه سالمندان در منطقه دو اشاره کرد و اظهارداشت: یکی از کانون‌های فعال و بر‌تر سالمندان منطقه کانون جهان دیدگان است که در روز سالمندان از فعالیت‌های بر‌تر صورت گرفته در این کانون و سالمندان بر‌تر تجلیل خواهد شد.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو تهران تاکید کرد: همچنین در این مراسم از تعدادی سالمندان شاغل در شهرداری منطقه دو تهران قدردانی خواهد شد.

صابونچی با بیان اینکه تجلیل و نکوداشت سالمندان نوعی فرهنگ سازی در جامعه برای احترام به بزرگان است گفت: حیات و زندگی امروز جامعه مرهون تلاش‌های نسل‌های گذشته است و وظیفه داریم به این تلاش‌ها احترام گذاشته و آن را بزرگ بشماریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر