کد خبر: 50044 A

توسط شهرداری منطقه ۴ انجام می‌شود؛

در این اردوی زیارتی که با همکاری باغ موزه دفاع مقدس و اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران برگزار می‌شود، بیش از ۴۵۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند.

ایلنا:‌ شهردار منطقه چهار تهران از برگزاری هفتمین اردوی زیارتی راهیان نور برای بیش از ۴۵۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد و گفت: در این اردوی ۴ روزه زائران از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند.

به گزارش ایلنا، حسن کریمیان شهردار منطقه ۴ با اعلام این خبر و با بیان اینکه هدف از برگزاری این اردوهای زیارتی آشنایی بیشتر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با فرهنگ دفاع مقدس و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان و نوجوانان دانست.

شهردار منطقه اظهار داشت: در این اردوی زیارتی که با همکاری باغ موزه دفاع مقدس و اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران برگزار می‌شود، بیش از ۴۵۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند.

وی اضافه کرد: علاوه بر زیارت تربت پاک جبهه‌های نبرد توسط خانواده‌های معظم شهدا، برنامه‌های ویژه‌ای نیز برای آنان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در این اردو زائران از مناطق جنگیدوکوهه، خرمشهر، هویزه و شهید درویشی بازدید می‌کنند.

شهردار منطقه چهار خاطر نشان کرد: تا کنون ۶ کاروان زیارتی راهیان نور با حضور بیش از ۳۵۰۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و همچنین شهروندان مشتاق به بازدید از جبهه‌های غرب و جنوب کشور اعزام شده‌اند.

کریمیان ادامه داد: مدت زمان برگزاری این اردوی زیارتی ۴ روز در نظر گرفته شده است و از ۱۰ اسفند آغاز و شانزدهم به پایان می‌رسد.

همچنین حمل و نقل زائران این اردوی زیارتی توسط ۱۲ دستگاه اتوبوس انجام می‌شود و هماهنگی‌های لازم جهت استقرار تیم‌های پزشکی جهت رفاه حال زائران در طی مسیر شامل اورژانس جاده‌ای و... صورت گرفته است.

شهرداری منطقه 4
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر