کد خبر: 50031 A

در هفت دوم تعطیلات نوروزی، با ایام دهه فاطمیه مقارن خواهدشد وبرنامه‌های در نظر گرفته شده باید همسو با این ایام طراحی و اجرا شود.

ایلنا:‌ مدیر عامل سازمان رفاه؛ خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: باید در انجام مسئولیت‌های محول شده ماندگاری را مد نظر قراردهیم و بدانیم که فرصت‌ها ماندگار نیستند.

به گزارش ایلنا، حسین زار صفت در نشست هم اندیشی با مدیران اجتماعی مراکز ۲۲گانه شهرداری تهران، معاونان سازمان رفاه و سایر مسئولان در شهرداری منطقه ۵ با بیان این مطلب افزود: باید در تلاش‌ها وفعالیت‌هایمان بویژه در مسئولیت‌های سازمانی، نیست خدایی را مد نظر قرار دهیم و نگاه‌مان، نگاه خدمت باشد و از امکانات در دسترس حداکثر بهره را ببریم.
وی خطاب به همکاران ادامه داد: ما باید در طی مسیر خدمت، نگاهی از گذشت به آینده داشته باشیم.

زارع صفت همچنین تصریح کرد: نگاه مدیران به موضوع‌های اجتماعی، کارگشاست که خوشبختانه مدیران منطقه ۵ در این مسیرپیشگام بوده‌اند.

وی با بیان این مطلب که «سازمان رفاه، وی‌ترین مسئولیت‌های اجتماعی شهرداری تهران است» افزود: خوشبختان به مقتضای توان شهرداری و سازمان رفاه، ورود خوبی به مسایل اجتماعی داشته‌ایم.

مدیر عامل سازمان رفاه؛ خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران درمورد طرح استقبال از بهار شهرداری هم اظهار داشت: امسال سازمان رفاه ۷ خدمترا برای شهروندان میهمانان نوروزی در نظر گرفته است. همچنینوگوی در نظرگرفته شده برای ایام نوروز «فصل همدلی» نامگذاری شده است.

وی ادامه داد: امسال خوشبختانه با تغییر رویکرد‌ها، بحث گردشگری در شهردای تهران بویژه سازمان رفاه متحول شده و گستره بیشتری پیدا کرده است.

زارع صفت یادآور شد: مناطق ۱، ۲۰ و ۱۲ در طرح گردشگری تهران از مناطق محوری بویژ ه درایام نوروز محسوب می‌شوند.
وی همچنین بیان داشت: بحث راه اندازی سامانه استقبال از مساران نوروزی، مبحث اسکان ومحیط‌های شهری برای اسکان مسافرا ن بویژه در تفرجگاه‌ها، راهنمایی از گردشگران نوروزی، برگزاری تورهای یک روزه با همکاری برج میلاد، اطلاع رسانی بروشوری و رادیو تلویزیونی به گردشگران والبته دعوت از گردشگران برای حضور در پایتخت از عمدهبرنامه‌های تدوین شده برای استقبال ادشگری شهر تهران است.

وی تصریح کرد: البته باید این مهم مدنظر قرار گیرد که در هفت دوم تعطیلات نوروزی، با ایام دهه فاطمیه مقارن خواهدشد وبرنامه‌های در نظر گرفته شده باید همسو با این ایام طراحی و اجرا شود.

زارع صفت اضافه کرد: قرار است از صدا و سیما کلیپ‌هایی برای دعوت از تهران نیز پخش شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر