کد خبر: 41036 A

شهرداری منطقه یازده با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، کلاس های آموزش شهروندی را با ارائه گواهینامه معتبر برگزار می‌ كند.

ایلنا: دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه یازده تهران گفت: از تمامی ظرفیت های آموزشی برای ارتقای سطح آگاهی و توان شهروندان در مقابله با حوادث غیر مترقبه؛استفاده می کنیم.

به گزارش ایلنا، عادل قایق‌ور جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران به نقش تعامل مثبت مابین سازمان ها، ارگان ها و نهادهای مختلف کشوری در هم پوشانی وظایف وکمک به ارتقای کیفیت خدمات قابل ارائه در هر حوزه اشاره كرد.

وی تصریح کرد: استفاده از امکانات آموزشی رایگان و مربیان واجد شرایط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در امر آموزش های شهروندی، درحوزه های مختلف مربوط به ستاد مدیریت بحران مانند آموزش های همگانی و همچنین بخش های مورد نیاز معاونت اجتماعی و فرهنگی در زمینه آموزش شهروندان، با توجه به امکان ارائه گواهینامه های معتبر مهارتی از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مهارت آموزان، اقدام مؤثر و قابل تأملی در بعد توجه به کیفیت مطلوب خدمات رسانی آموزشی به شهروندان منطقه و ارتقای سطح توانمندی های آنان خواهد بود.

شهرداری منطقه 11
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر