کد خبر: 40109 A

قرار است سند پژوهشی مطالعاتی محله‌ها پس از تصویب هئیت امنا محله در سال ۹۲ با هدف چشم انداز ۵ ساله پژوهشی مطالعاتی و اقدام توسعه‌ای در هر محله به اجرا درآید.

ایلنا: معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲ شهرداری تهران از تدوین سند توسه مطالعات و پژوهش محله‌های این منطقه خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران، «صابونچی» در نشست تخصصی سند توسعه مطالعات و پژوهش محله‌های منطقه درراستای اهداف و فعالیتهای خانه‌های پژوهش با حضور مدیران محله، شورایاری، تصمیم سازان و آگاهان محلی، کارگروه‌های تخصصی و اعضای فعال محلات، مدیران و کار‌شناسان نواحی برگزار شد گفت: این سند کمک بسیاری برای توسعه متوازن محلات منطقه خواهد کرد.

وی اظهارداشت: سند توسعه مطالعاتی و پژوهشی ۱۸ محله از ۳۰ محله منطقه ۲ با استناد به اسناد بالادستی و پژوهشی موجود شامل نیمرخ و هم اندیشی‌های محله‌ای سال‌های قبل و سال جاری صورتجلسات شورای فرهنگی، مصوبات بازدید‌های دوره‌ای وجلسات شورایاری‌ها و مدیران محله‌ها، طرح تفضیلی و بازدید‌های دوره‌ای انجام گرفته توسط اداره مطالعات اجتماعی و فرهنگی منطقه مورد شناسایی قرارگرفته است.

معاون شهردار منطقه دو تهران ادامه داد: بعد از شناسایی، اولویت بندی نقاط ضعف و قوت، فرصت و تهدید، موضوع‌های مطالعاتی و پژوهشی هر محله مشخص شده‌اند.

بر اساس این گزارش، قرار است سند پژوهشی مطالعاتی محله‌ها پس از تصویب هئیت امنا محله در سال ۹۲ با هدف چشم انداز ۵ ساله پژوهشی مطالعاتی و اقدام توسعه‌ای در هر محله به اجرا درآید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر