کد خبر: 33603 A

نخستین جشنواره سالانه سلامت و پیشگیری از دیابت در محله، به همت اداره کل سلامت شهرداری تهران و حمایت شرکت نوونوردیسک و انجمن دیابت برگزار‌ می شود.

ایلنا: مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: همزمان با ایام ا.. دهه مبارک فجر از برگزیدگان نخستین دوره برگزاری جشنواره سالانه سلامت و پیشگیری از دیابت محله در دو حوزه مستقل شهروندان و اصحاب رسانه قدردانی‌می شود.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی گلمکانی روز دوشنبه با بیان این مطلب تاکید کرد: این جشنواره در دو بخش مجزا میان شهروندان علاقه‌مند به اطلاع رسانی و فعالیت‌های آموزشی و پیشگیرانه در زمینه دیابت و اصحاب رسانه در حوزه‌های تخصصی مطبوعات پیش بینی شده است.

وی از خبرنگاران، سردبیران و دبیران فعال در حوزه سلامت خواست در صورتیکه آثار بر‌تر خود را تاکنون به ستاد این جشنواره ارسال نکرده‌اند، تا پایان دی ماه، دبیرخانه این ستاد آماده دریافت آثار بر‌تر اصحاب رسانه در زمینه پیشگیری از دیابت است.

گلمکانی تصریح کرد اخبار، مقالات و گزارش‌های مکتوب، تصویری و صوتی رسانه‌ها، در کمیته‌ای ارزیابی و آثار بر‌تر در حوزه رسانه‌های مکتوب، نوشتاری و دیداری معرفی و آثار بر‌تر در حوزه رسانه‌های مکتوب نوشتاری و دیداری معرفی و از صاحبان این آثار قدردانی‌ می شود.

مدیرکل سلامت شهرداری تهران از شهروندان علاقه‌مندی که در زمینه پیشگیری از دیابت در زمینه‌های مختلف هنری از جمله عکاسی، نقاشی و داستان نویسی آثار خود را تاکنون به دبیرخانه این ستاد ارسال نکرده‌اند هم خواست، حداکثر تا پایان دی ماه نسبت به ارسال آثار خود به این ستاد اقدام کنند.

نخستین جشنواره سالانه سلامت و پیشگیری از دیابت در محله، به همت اداره کل سلامت شهرداری تهران و حمایت شرکت نوونوردیسک و انجمن دیابت برگزار‌ می شود.

دبیرخانه ستاد برگزاری نخستین جشنواره سالانه سلامت و پیشگیری از دیابت در محله، در نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی (پالیزی) شهرداری منطقه هفت، طبقه چهارم اداره سلامت‌ قرار دارد.

همچنین شماره تلفن و نمابر ۰۲۱۸۸۴۹۶۸۴۴ نیز برای پاسخگویی به پرسش‌های احتمالی شهروندان و اصحاب رسانه پیش بینی شده که در ساعات اداری کار‌شناسان این اداره پاسخگو می‌باشند.

حدود ۱۵ درصد شهروندان تهرانی مبتلا به یکی از انواع دیابت نوع یک یا دو هستند که با توجه به گسترش زندگی شهری و کم تحرکی شهروندان و استفاده از غذاهای آماده در صورت عدم آگاهی شهروندان این نوع بیماری حیات شهروندان بیشتری را تهدید می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر