کد خبر: 33425 A

به همت شهرداری منطقه ۲۲؛

پیش‌تر در آزادراه آزادگان (محدوده منطقه ۲۲) هیچگونه روشنایی وجود نداشت و با توجه به اینکه محدوده به دلیل فقدان روشنایی کافی، احتمال بروز حوادث ناشی از این موضوع را افزایش می‌داد.

ایلنا: آزادراه آزادگان واقع در محدوده منطقه ۲۲، در راستای تامین و افزایش ایمنی همچنین تسهیل در تردد رانندگان و شهروندان در معابر اصلی و بزرگراهی محدوده شمال غرب پایتخت از اوایل دی ماه امسال روشن شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، حسین مرادی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: «این عملیات حدفاصل بلوار امیرکبیر تا آزادراه تهران کرج در ضلع شرقی و غربی آزادراه آزادگان به طول حدود ۴ کیلومتر و با نصب ۱۱۰ پایه چراغ صورت گرفته است.»

به گفته وی پیش‌تر در آزادراه آزادگان (محدوده منطقه ۲۲) هیچگونه روشنایی وجود نداشت و با توجه به اینکه محدوده به دلیل فقدان روشنایی کافی، احتمال بروز حوادث ناشی از این موضوع را افزایش می‌داد، اجرای این عملیات با هماهنگی اداره برق منطقه آزادی در دستور کار منطقه قرار گرفت و در بازه زمانی ۲ ماهه به سرانجام رسید.

مرادی افزود: «تامین روشنایی معابر در حیطهٔ وظایف شهرداری نیست اما لزوم تامین روشنایی در آزادراه آزادگان به منظور کاهش خطرات احتمالی، شهرداری منطقه را واداشت با پیگیری‌های فراوان و هماهنگی با اداره برق منطقه آزادی، عملیات تامین شبکه روشنایی را در این آزادراه اجرا کند. عملیات تامین روشنایی در بخش دیگری از این معبر، به طول کمتر از یک و نیم کیلومتر حدفاصل بلوار امیرکبیر تا بزرگراه شهید خرازی همچنان در حال انجام است و تا پایان دی ماه به پایان خواهد رسید.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر