کد خبر: 33411 A

بیادی؛

نمی‌توان از خطر بروز سرخوردگی در بین مدیران محلی، نخبگان و فعالان اجتماعی به دلیل بی‌توجهی به نظرات کار‌شناسی و عیان شدن تفاوت‌های آشکار و معنادار و سطح مشارکت شهروندان در انتخابات با ریاست جمهوری با اجرای این تصمیم غیر کار‌شناسانه چشم پوشی کرد.

ایلنا: جدایی ری از تهران، تنها تبعات مدیریتی درسطح شهر به وجود نمی‌آورد بلکه اسکان غیر رسمی و زمین خواری و نیز نابودی عرصه‌های طبیعی و تاریخی ارزشمند شهر تهران را در پی خواهد داشت.

نایب رئیس شورای شهر تهران پس از جلسه امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: بار‌ها دلایل فرهنگی، مدیریتی، اقتصادی و اجتماعی جدای ری از تهران و گوشزد کرده ام، اما این بار با گزارشی تحلیلی تبعات ناشی جدایی ری از تهران را در شرایطی می‌خواهم به گوش تصمیم گیران عجول برسانم که آوای جدای شمیرانات از تهران نیز به گوش می‌رسم.

بیادی با بیان اینکه در بازگشایی آسیب‌های جدایی ری از تهران به تعارض این تصمیم با طرح جامع جدید تهران و مصوب هیات وزیران و ابلاغی رئیس جمهوری اشاره می‌کنم تاکید کرد: باسازگاری با برنامه‌های توسعه ملی، مخالفت با مفهوم و منطق قوانین مصوب کشور، کاهش ارزش املاک و مستغلات روز چالش‌های امنیتی، و سیاسی از دیگر تهدیدات حاصل از جدایی ری از تهران است.

نایب رئیس شورای شهر تهران در شکافی دیگر از تبعات امنیتی و سیاسی احتمالی جدایی ری از تهران خاطرنشان کرد: نمی‌توان از خطر بروز سرخوردگی در بین مدیران محلی، نخبگان و فعالان اجتماعی به دلیل بی‌توجهی به نظرات کار‌شناسی و عیان شدن تفاوت‌های آشکار و معنادار و سطح مشارکت شهروندان در انتخابات با ریاست جمهوری با اجرای این تصمیم غیر کار‌شناسانه چشم پوشی کرد.

بیادی اعلام کرد: گزارش مبسوط و تکمیلی تحلیل تبعات ناشی از جدایی ری از تهران را در جلسه آینده شورای شهر قرائت می‌کنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر