کد خبر: 26532 A

پیشرفت عملیات‌اجرایی در تقاطع بزرگراه‌ امام‌علی (ع) با خیابان دماوند و بزرگراه آزادگان از مرز ۹۰ درصد فرا‌تر رفته و اجرای عملیات تکمیلی شامل احداث پیاده‌رو‌ها، نصب هندریل‌ها و ایزولاسیون عرشه در این تقاطع‌ها ادامه دارد.

ایلنا: ‌ مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از اتمام عملیات بتن‌ریزی عرشه در پل‌ اصلی تقاطع بزرگراه امام‌علی (ع) با خیابان دماوند و همچنین پل‌ اصلی تقاطع بزرگراه امام‌علی (ع) با بزرگـراه آزادگـان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، قاسم‌مالدار ضمن اعلام این خبر افزود: پیشرفت عملیات‌ اجرایی در تقاطع بزرگراه‌ امام‌علی (ع) با خیابان دماوند و بزرگراه آزادگان از مرز ۹۰ درصد فرا‌تر رفته و اجرای عملیات تکمیلی شامل احداث پیاده‌رو‌ها، نصب هندریل‌ها و ایزولاسیون عرشه در این تقاطع‌ها ادامه دارد.

وی با بیان اینکه بهره‌برداری از تقاطع‌های بزرگراه امام‌علی (ع) با خیابان دماوند و بزرگراه آزادگان به‌لحاظ رعایت نکات‌فنی حداقل به یک‌ماه زمان نیازدارد، افزود: زیربار ترافیک‌رفتن این دو تقاطع به‌دلیل برقراری دسترسی‌های شرقی- غربی در مسیر بزرگراه آزادگان و خیابان دماوند، محدودیت‌های ‌ترافیکی ناشی‌از اجرای عملیات‌عمرانی در پروژه بزرگراه امام‌علی (ع) را به شکل قابل‌توجهی کاهش خواهد داد.

مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در تشریح اقدامات‌اجرایی در سایر بخش‌های این پروژه، از اتمام عملیات بتن‌ریزی عرشه پل‌اصلی تقاطع بزرگراه امام‌علی (ع) با بزرگراه بعثت تا پایان ماه جاری خبرداد و گفت: باندجنوبی این پل به‌طور کامل بتن‌ریزی شده و بخش باقی‌مانده عملیات شامل بتن‌ریزی باند شمالی است.

به‌گفته مالدار، اجرای عملیات روکش‌آسفالت در بخشی‌از مسیر‌اصلی بزرگراه امام‌علی (ع) آغازشده و به‌زودی مسیر ۳ کیلومتری حدفاصل بزرگراه شهیدآوینی تا بزرگراه صالح‌آباد زیر روکش‌ آسفالت می‌رود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر