کد خبر: 26530 A

سید مناف هاشمی خبر داد:

در این راستا دربخش های مختلف حوزه حمل و نقل استاندارد سازی صورت گرفته و کتابچه هایی برای آن تدوین شده که به عنوان معیارعمل برای سایر کلان شهرها ارائه خواهد شد.

ایلنا:‌ معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری تهران با بیان این که استاندارد سازی اقدامات در بخش های مختلف شهرداری در حال انجام است گفت: در این راستا دربخش های مختلف حوزه حمل و نقل استاندارد سازی صورت گرفته و در سایر بخش های دیگر از جمله زیبا سازی و خدمات شهری و... نیز این کار دنبال می شود.

به گزارش ایلنا، سید مناف هاشمی با بیان این مطلب گفت: در این مدت در زمینه استاندارد سازی خدمات و همچنین ارزیابی و نظارت بر واحدهای مختلف شهرداری، اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: پیش از این برای اقداماتی که انجام می شد از جمله پیاده رو سازی و یا این که عرض بلوارها در خیابان باید چقدر باشد و... استاندارد مشخصی وجود نداشت، اما هم اکنون با توافقی که با موسسه استاندارد صورت گرفته و همچنین استفاده از تجربه کلانشهرها، فعالیت های مختلفی در این خصوص صورت گرفته است.

هاشمی با اشاره به اقدامات انجام شده تصریح کرد: در این راستا دربخش های مختلف حوزه حمل و نقل استاندارد سازی صورت گرفته و کتابچه هایی برای آن تدوین شده که به عنوان معیارعمل برای سایر کلان شهرها ارائه خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران خاطر نشان کرد: در سایر بخش های شهرداری از جمله زیبا سازی و خدمات شهری و... نیز این کار در حال انجام است و تلاش داریم تا نتیجه این اقدامات به عنوان الگو برای دیگر کلان شهرها مورد استفاده قرار گیرد.

وی با بیان این که امکان رصد آنلاین همه پروژه های شهرداری وجود دارد، گفت: با هدف نظارت بیشتر بر عملکرد پیمانکاران و پروژه ها، مدیران شهرداری امکان رصد آنلاین پروژه ها را دارند تا بتوانند هرچه بهتر بر عملکرد پیمانکاران نظارت داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر