کد خبر: 23126 A

عطر افشانی مزار مطهر شهدا، استقرار پایگاه انتقال خون جهت اهدای خون بسیجیان منطقه ۸، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری نمایشگاه و.... ازجمله ویژه برنامه‌های گرامی داشت این هفته است.

ایلنا: قائم مقام شهردار منطقه ۸ با اشاره به هفته بسیج و تبریک این هفته به بسیجیان تصریح کرد: حماسه عاشورا خود مبلغ فرهنگ غنی به نام فرهنگ عاشورا است.

به گزارش ایلنا، سید مرتضی موسوی با اعلام این مطلب گفت: ترویج روحیه بسیجی، ایثار و شهادت، برپاداشتن نماز و اجرای امر به معروف و نهی از منکر، کمک به همنوع، پرهیز از غیبت و تلاش صادقانه و دلسوزانه برای عمران و آبادانی شهر حاصل فرهنگ عاشوراست که نسل جوان ما باید با این فرهنگ آشنا شود.

وی انقلاب اسلامی را مولود قیام عاشورا خواند و افزود: بی‌تردید قیام عاشورا و حماسه عظیم کربلا تاثیر بسزایی در پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی داشته است و مردم نیز با تاسی از چنین مکتبی تلاش کردند تا دستاوردهای جانبازان و شهدای والامقام را حفظ کنند و در همه عرصه‌های انقلاب نیزدر کنار امام و رهبری حضوری پررنگ داشته باشند.

موسوی با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج گفت: عطر افشانی مزار مطهر شهدا، استقرار پایگاه انتقال خون جهت اهدای خون بسیجیان منطقه ۸، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری نمایشگاه و.... ازجمله ویژه برنامه‌های گرامی داشت این هفته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر