کد خبر: 23016 A

خوشبختانه با تلاش نیروهای خدوم انتظامی ماه گذشته، تعدادی از ارازل و اوباش که در مهر ماه با استفاده از سلاح سرد (چاقو و قمه) به ساختمان ناحیه ۷ شهرداری منطقه ۴ حمله کرده بودند دستگیر شدند.

ایلنا: رئیس پلیس یگان انتظامی و اجرائیات شهرداری منطقه ۴ از دستگیری سارق فواره آبنماهای شمال شرق تهران خبر داد و گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران اجراییات شهرداری منطقه ۴ سارق مبلمان شهری دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، نباتی رئیس پلیس یگان انتظامی و اجرائیات شهرداری منطقه ۴ با اعلام این خبر گفت: باتوجه به مراجعه پیمانکار فضای سبز مبنی بر اینکه تعدادی از فواره‌های آبنما خیابان هنگام به سرقت رفته است، با شناسایی و بررسی و پیگیری در این خصوص در ۲ روز متوالی، فرد سارق در صحنه جرم در حال سرقت فواره‌ها دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری بسیار مطلوب نیروهای خدوم انتظامی بویژه کلانتری‌های محدوده استحافظی منطقه ۴ گفت: خوشبختانه با تعامل بسیار خوبی که میان مدیریت شهری منطقه ۴ و کلانتری‌های سطح منطقه وجود دارد، بوستان‌های سطح منطقه از ایمنی و امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی در ادامه از دستگیری عوامل حمله به ساختمان ناحیه ۷ و تخریب اموال بیت المال خبر داد و گفت: خوشبختانه با تلاش نیروهای خدوم انتظامی ماه گذشته، تعدادی از ارازل و اوباش که در مهر ماه با استفاده از سلاح سرد (چاقو و قمه) به ساختمان ناحیه ۷ شهرداری منطقه ۴ حمله کرده بودند دستگیر شدند.

رئیس پلیس یگان انتظامی و اجرائیات شهرداری منطقه ۴ افزود: در پی این حمله که منجر به شکسته شدن شیشه‌های ناحیه ۷ شد، چند نفر از کارکنان شهرداری هم مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر