کد خبر: 21340 A

تقدیر رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از عملکرد شهرداری تهران؛

کار خوب در هر زمینه‌ای قابل تحسین است و کار خوب شهرداری تهران در ساخت مساجد قابل تحسین است و باید توسعه یابد از این رو به شهرداری‌های سایر شهرهای کشور نیز پیشنهاد می‌دهیم تا مساجد را توسعه دهند.

ایلنا:‌ رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ورود شهردار تهران برای ساخت ۷۲ مسجد در تهران قابل تحسین است.

عبدالرضا عزیزی در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره ورود مدیریت شهرداری تهران در مقوله ساخت ۷۲ مسجد در شهر تهران، اظهار کرد: رویکرد شهردار تهران در توجه به تمامی مقوله‌های شهری و مذهبی قابل تحسین است و باید این رویکرد الگویی برای سایر شهرداران باشد.

وی با بیان اینکه ساخت مساجد با اموال مردم تهران در حال انجام است، تاکید کرد: این مساجد با هزینه مردم ساخته می‌شود و کسی نمی‌توان نسبت به آن خرده‌ای بگیرد یادمان باشد که در جامعه‌ اسلامی باید سبک زندگی نیز اسلامی‌ باشد.

به گفته رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شهر تهران با توجه به تعداد جمعیت‌ تهران در بخش مساجد با کمبود مواجه هستیم و ورود شهردار تهران به این زمینه کاملا بجا و درست است.

عزیزی با حمایت از این فعالیت توسط شهردار تهران، صراحتا اعلام کرد: کار خوب در هر زمینه‌ای قابل تحسین است و کار خوب شهرداری تهران در ساخت مساجد قابل تحسین است و باید توسعه یابد از این رو به سایر شهرداری‌ها نیز پیشنهاد می‌دهیم تا مساجد را توسعه دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر