کد خبر: 21334 A

در جنوبی‌ترین منطقه تهران:

در راستای ارتقاء خدمات آموزشی، اجتماعی و فرهنگی به دانش آموزان و با هدف هوشمند سازی فضاهای آموزشی نصب تابلوهای هوشمند در مدارس این منطقه آغاز شده و تا پایان سال ۳۰ مدرسه این منطقه به این تکنولوژی مجهز می‌شوند.

ایلنا: شهردار منطقه ۲۰ تهران گفت: با هدف هوشمندسازی فضاهای آموزشی نصب تابلوهای هوشمند در مدارس این منطقه با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان آغاز شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰، عظیم بابایی با اشاره به این مطلب افزود: در راستای ارتقاء خدمات آموزشی، اجتماعی و فرهنگی به دانش آموزان و با هدف هوشمند سازی فضاهای آموزشی نصب تابلوهای هوشمند در مدارس این منطقه آغاز شده و تا پایان سال ۳۰ مدرسه این منطقه به این تکنولوژی مجهز می‌شوند.

بابایی با اشاره به اینکه این طرح با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان و با اولویت مدارسی که در بخش حریم قرار گرفته‌اند در حال اجراست خاطرنشان کرد: در این طرح به جای تابلوهای وایت برد و تخته سیاه آموزشی، تابلوهای الکترونیکی متصل به سیستم رایانه نصب شده است و جذابیت، سهولت در استفاده، تسریع در انتقال مفاهیم از مشخصات آن بوده که در ایجاد خلاقیت، استفاده از علم روز و ارتقاء سطح یادگیری و توانمندی دانش آموزان بسیار موثر است.

تاکنون مدارس دکتر رزمی، باقرالعلوم (ع)، الهام شریعت، سعادت، رحمانی و غیوری تاکنون مجهز به تابلوهای هوشمند شده‌اند که این روند تا پایان سال همچنان ادامه دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر