کد خبر: 20402 A

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی:

شهرداری ها باید قدرتمند شوند چرا که کلید شهر در دست شهرداری ها است و لازم است نظرات و ایده های متخصصین و کارشناسان به کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور ارائه شود.

ایلنا: امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت زیرساخت های شهری نیاز به توجه ویژه دارد و در این زمینه نوآوری ها و ابتکارات باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا امیر خجسته نماینده همدان و رئیس کمیسیون شوراهای مجلس نهم در سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دست آوردهای شهرداری های سراسر کشور اظهار داشت: دراین نمایشگاه دنبال یک نمونه و به عنوان یک بانک دانش و تجربه است واین همه تجربه ای که ارائه شد و سرشار از نوآوری ها ابتکارات بود بایدمورد توجه مدیران شهری قرار بگیرد.

وی افزود: برای ما قابل قبول نیست که مدیری عملکرد خوب و مثبتی داشته باشد و آن را به نمایش نگذارد.

وی افزود: ما درمجلس مخصوصا در کمیسیون شوراها مدیریت خدمات شهری را مورد توجه قرار داده ایم و برای آن برنامه ریزی کرده ایم.

خجسته تاکید کرد: شهرداری ها باید قدرتمند شوند چرا که کلید شهر در دست شهرداری ها است و لازم است نظرات و ایده های متخصصین و کارشناسان به کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور ارائه شود.

وی افزود: تمام شهرداری ها و بهیاری ها باید بتوانند ایده های خود را منتقل کنند و ما چون در آستانه انتخابات شورای شهر قرار داریم باید به دور از مسائل سیاسی فعالیت های عمرانی و اجتماعی داشته باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر