کد خبر: 19823 A

سخنگوی شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایلنا: ‌

بهره برداری از مرکز نمایش‌های آیینی در خیابان شریعتی و افتتاح مرکز تئا‌تر حرفه‌ای در ضلع شمالی فرهنگسرای خاوارن و آیین افتتاح سرای محلات در محلات تهران از مهم‌ترین فعالیت‌های مدیریت شهری در بخش فرهنگی است.

ایلنا: ‌سخنگوی شهرداری تهران گفت: مدیریت شهری بار‌ها موافقت خود را برای تملک زندان اوین اعلام کرده است و امیدواریم تا پایان دوره مدیریت قالیباف این کار انجام شود.

سید محمدهادی ایازی در گفت‌ و گو با ایلنا، با بیان این مطلب افزود: شهرداری تهران رویکرد تملک زندان‌ها و پادگان‌ها را در دستور کار خود قرار داده است و در این مسیر تاکنون پادگان‌های قلعه مرغی و جی را تملک کرده است.

وی با اشاره به تبدیل زندان قصر به محل تفریحی و فرهنگی برای شهروندان تهرانی، تصریح کرد: شهردار تهران در ادامه سیاست‌های خود تملک زندان اوین را نیز در دستور کار قرار داده است و در این مسیر نیز تفاهم نامه اولیه‌ای را با قوه قضاییه داشته است.

سخنگوی شهرداری تهران همچنین خاطرنشان کرد: ‌ تملک اوین مستلزم اعتباراتی است که در اختیار قوه قضاییه برای ساختن زندان جدید قرار بگیرد و تا با ساخت زندان مورد نیاز، زندانیان به این مکان جدید منتقل شود.

ایازی تاکید کرد: ‌ تمام تلاش ما بر این است که تملک اوین انجام شود و امیدواریم تا پایان دروه مدیریت شهردار این امر محقق شود.

وی در ادامه از افتتاح باغ کتاب تهران تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: ‌ این باغ کتاب در مساحتی بالغ بر ۶۵ هزار متر مربع است که تا پایان سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

ایازی بهره برداری از مرکز نمایش‌های آیینی در خیابان شریعتی و افتتاح مرکز تئا‌تر حرفه‌ای در ضلع شمالی فرهنگسرای خاوارن و آیین افتتاح سرای محلات در محلات تهران را به عنوان یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های مدیریت شهری در بخش فرهنگی دانست.

به گفته سخنگوی شهرداری تهران علاوه بر اجرای برنامه‌های فرهنگی همانند سال گذشته، تا پایان سال جاری برنامه‌های فرهنگی متعددی در دست اجرا داریم.

ایازی سخنگوی شهردار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر