کد خبر: 18865 A

رئیس اداره درآمد شهرداری منطقه ۷ خبر داد:

از ابتدای سال تا کنون تعداد مفاصای نوسازی صادر شده ۶۲۲۵فقره بوده و تعداد مفاصای کسبی صادر شده از ابتدای سال تا کنون ۲۱۰ فقره شده است.

ایلنا: رییس اداره در آمد شهرداری منطقه ۷ از تحقق در آمد نقدی ۱۴۱ درصدی از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از شهرداری منطقه هفت، مصطفی محمدی گفت: ما در محدوده شهرداری منطقه ۱۷۹۵۳۹ملک داریم که از این تعداد میزان ۴۲۹۹۱ به صورت ملکی و تعداد ۱۰۰۵۹۴واحد آپارتمان وجود دارد که تعداد واحد غیر مسکونی ما (تجاری، اداری، آموزشی) ۳۵۹۵۴باب است.

رییس اداره درآمد شهرداری منطقه هفت افزود: از ابتدای سال تاکنون تعداد مفاصای نوسازی صادر شده ۶۲۲۵فقره بوده و تعداد مفاصای کسبی صادر شده از ابتدای سال تا کنون ۲۱۰ فقره شده است. همچنین تعداد استعلام‌های پاسخ داده شده (پروژه امام علی (ع) پروژه امام حسین (ع)، شهرسازی و حقوقی و...) در حدود ۳۵۰۰ مورد است.

محمدی با اشاره به میانگین مراجعه روزانه ۳۵۰نفر از شهروندان سطح منطقه اضافه کرد: از ابتدای سال تا کنون میزان تحقق در آمد نقدی ما درشهرداری منطقه ۱۴۱درصد نسبت به زمان بوده و میزان تحقق درآمد غیر نقدی از ابتدای سال تا کنون نسبت به زمان با ۹۹درصد پیشرفت همراه بوده است.

وی تصریح کرد: ما در اداره درآمد برای تسهیل در کار و ارج نهادن به مقام جانبازان، معلولان و ایثارگران یک بادجه ویژه اختصاص داده‌ایم که بدون نوبت به پرونده آن‌ها رسیدگی می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر