کد خبر: 16726 A

از امروز رگبار، رعد و برق و ریزش تگرگ در مناطق نیمه شرقی و مناطق جنوبی کشور رخ خواهد داد / در استانهای هرمزگان، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و شمال سمنان اآب گرفتگی معابر عمومی پیش بینی می‌شود.

ایلنا:‌ مدیركل پیش بینی‌ سازمان هواشناسی، گفت: شرق كشور بارانی است و بارش آن همراه با كاهش دما تا روز چهارشنبه ادامه خواهد است. 

عبدالرضا امیدوار شهری در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره وضعیت هوای کشور در چند روز آینده، اظهار کرد: از امروز رگبار، رعد و برق و ریزش تگرگ در مناطق نیمه شرقی و مناطق جنوبی کشور رخ خواهد داد.

مدیركل پیش بینی سازمان هواشناسی تصریح كرد:‌ بارش ها در استانهای هرمزگان، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و شمال سمنان از شدت بیشتری برخوردار است از این رو آب گرفتگی معابر عمومی پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه از عصر امروز نیز بتدریج بارش در مناطق جنوب غربی پایان می‌یابد، افزود: این بارش‌ها در استان‌های شرقی کشور ادامه خواهد یافت.

به گفته وی این بارش‌ها همراه با کاهش دما هستند و تا روز چهارشنبه در استان‌های حاشیه شرقی کشور فعالیت می‌کند.

مدیرکل پیش بینی سازمان هوا‌شناسی با بیان اینکه بارش‌ها در مناطق شمال کشور از شدت بیشتری برخوردارند، خاطر نشان کرد: این سامانه اواخر روز چهارشنبه از مرزهای کشور خارج می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر