کد خبر: 101108 A

مشاور رئیس جمهور در گفت‌وگو با ایلنا:

دولت تدبیر و امید دولتی فراجناحی است بر همین اساس از فردی که شورای شهر تهران به عنوان شهردار انتخاب کند، حمایت خواهد کرد.

ایلنا: مشاور رئیس جمهور، درباره برخی گمانه‌زنیها در خصوص حمایت دولت از فرد خاصی به عنوان شهردار آینده تهران، صراحتا اعلام کرد: برخی از اخبار منتشر شده در رسانه‌ها و گمانه زنی‌ها برای انتخابات شهردار آینده تهران مورد تایید دولت نیست.

محمدرضا صادق شامگاه شب گذشته در گفت‌وگو با ایلنا گفت: در دولت تدبیر و امید بحث فردی مطرح نیست همانگونه که دکتر روحانی در مناظره‌های انتخاباتی اعلام کرد در چارچوب قانون و اجرای صحیح آن و در جهت ارج نهادن به نهادهای قانونی و ایجاد فرصت برای آنها عمل می‌کند.

وی ادامه داد: طبیعی است دولت در مورد شورای شهر تهران به عنوان یک نهاد قانونی زمینه‌ای را فراهم می‌کند تا این نهاد در چارچوب قانون عمل کند و اعمال نظر در این نهاد را نیز فرا‌تر از قانون تایید نمی‌کند چراکه باید همه موارد در مدار قانون باشد.

مشاور رئیس جمهور صراحتا اعلام کرد: گمانه زنی و اظهار نظر منتسب به دولت در مورد حمایت از کاندیدای خاص به عنوان شهردار تهران در برخی از رسانه‌ها، مورد تایید نیست.

وی تاکید کرد: دولت تدبیر و امید دولتی فراجناحی است بر همین اساس از فردی که شورای شهر تهران به عنوان شهردار انتخاب کند، حمایت خواهد کرد.

مشاور رئیس جمهور همچنین افزود: جزئیات بیشتری در این باره توسط سخنگوی دولت برای شفافیت بیشتر افکار عمومی در صورت لزوم اعلام می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر