کد خبر: 101047 A

با تحقق شعار ما می توانیم؛

یکی از اهداف این جشنواره ایجاد همدلی و هم افزایی بیشتر بین صنعتگران و تولیدکنندگان صنعت نفت و حوزه های مرتبط به منظور بررسی مسایل و مشکلات پیش روی این صنعت برگزار می شود.

ایلنا: نخستین جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت ایران با هدف قدردانی و تجلیل از پیشگامان و تلاشگران این صنعت با حضور مقامات کشوری و فعالان این حوزه آذرماه سال جاری در مرکز همایش های صداوسیما برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، حمید روحانی دبیر جشنواره با اعلام این خبر افزود: جشنواره قهرمانان ملی صنعت نفت فرصتی فراهم می کند تا ضمن شناسایی و معرفی توانمندی ها و استعداد های حوزه نفت، گاز، پالایش و پخش و پتروشیمی از کارآفرینان و چهره های تاثیرگذار این صنعت استراتژیک تجلیل به عمل آید.

وی با بیان اینکه جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت، با تحقق شعار " ما می‌توانیم" برگزار خواهد شد، تصریح کرد: یکی از اهداف این جشنواره ایجاد همدلی و هم افزایی بیشتر بین صنعتگران و تولیدکنندگان صنعت نفت و حوزه‌های مرتبط به منظور بررسی مسایل و مشکلات پیش روی این صنعت برگزار می‌شود.

روحانی یکی دیگر از اهداف برگزاری جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت را توسعه فرهنگ تولید داخلی و ترویج فرهنگ قدرشناسی از فعالان اقتصادی با معرفی واحدهای کارآمد و برتر صنعت نفت عنوان کرد.

دبیر نخستین جشنواره قهرمانان صنعت نفت گفت: براساس مدل ارزیابی علمی که توسط اساتید و صاحب نظران حوزه نفت طراحی شده است، شرکت ها و سازمان‌ها در بخش تامین، صادرات و پشتیبانی، ارزیابی و انتخاب خواهند شد.

وی توضیح داد: شرکت های منتخب براساس روش شناسی علمی مدیریت و مدل معتبر، شرکت‌های پیشتاز و پیشرو در صنعت نفت را گزینش و معرفی خواهند شد.

دبیر جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت ایران تصریح کرد: در نخستین جشنواره قهرمانان صنعت نفت از خدمات شایسته مدیران ارشد و ارزش آفرینان صنعت استراتژیک نفت به شایستگی تقدیر خواهد شد.

روحانی یادآورشد: گروه مطالعاتی هوشمند تدبیر تاکنون برگزاری هشت دوره جشنواره قهرمانان صنعت و اقتصاد ایران را با حضور مقامات عالی رتبه و فعالان این عرصه برگزارکرده است و امسال برای نخستین بار، جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت ایران را همزمان با نهمین دوره جشنواره قهرمانان صنعت و اقتصاد برگزار خواهد کرد.

روحانی همچنین از آمادگی دبیرخانه جشنواره برای دریافت نظرات و پیشنهادات صاحب نظران،دست اندرکاران و اصحاب رسانه برای برگزاری کیفی و باشکوه این جشنواره خبرداد و افزود علاقه مندان همچنین می توانند به وب سایت جشنواره ملی قهرمان صنعت نفت ایران به نشانی www.niof.ir مراجعه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر