کد خبر: 100977 A

معاون خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد:

مکان یابی مناسب برای راه اندازی این مراکز در تهران صورت گرفت تا شهروندان بتوانند به راحتی به مراکز خرید و فروش خودرو مراجعه کنند.

ایلنا: معاون خدمات شهری شهرداری تهران از مکان یابی برای راه اندازی ۲ «پردیس خودرویی» در پایتخت خبر داد.

به گزارش ایلنا، مجتبی عبداللهی روز گذشته در بازدید از مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر با اعلام این مطلب گفت: در مدت سه سال گذشته سه مرکز خرید و فروش خودرو افتتاح شد که با این حساب اکنون ۵ مرکز خرید و فروش خودرو در پایتخت راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: ‌ مرکز خرید و فروش خودرو شهید رجایی در منطقه ۲۰، مرکز آیت الله سعیدی درمنطقه ۱۹، مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر در منطقه ۲۱ (با ۱۷۰ هزار متر مربع مساحت)، مرکز خاوران در منطقه ۱۵ و مرکز شهید دوران در منطقه ۱۳ واقع شده‌اند.

عبداللهی هدف از راه اندازی این مراکز را ساماندهی خرید و فروش خودرو و خدمات رسانی و سرویس دهی مطلوب به مردم پایتخت عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه در روزهای تعطیل مردم نمی‌دانند که برای فروش و یا خرید خودرو به کجا مراجعه کنند و علاوه بر این برای رفع معضل ترافیک حاصل از تجمع خودرو‌ها و مزاحمت واسطه‌ها و دلالان خودرو در سطح شهر مراکز خرید و فروش خودرو راه اندازی و ساماندهی شد.

وی اضافه کرد: مکان یابی مناسب برای راه اندازی این مراکز در تهران صورت گرفت تا شهروندان بتوانند به راحتی به مراکز خرید و فروش خودرو مراجعه کنند.

عبداللهی با بیان اینکه در این مراکز کلیه امور فنی خودرو توسط کار‌شناسان خبره نظارت و کنترل و کار‌شناسی می‌شود گفت: هدف اصلی ما رضایتمندی شهروندان است که به نظر می‌رسد رضایت آنان فراهم شده است زیرا استقبال از این مراکز بسیار بالا بوده است. وی ادامه داد: درصددیم مراکز خرید و فروش خودرو در تهران را گسترش دهیم و از این جهت مشکلی برای توسعه این مراکز نداریم.

عبداللهی از مکان یابی برای راه اندازی دو مرکز جدید خودرو (پردیس خودرویی) در پایتخت خبر داد و گفت: پردیس‌های خودرو در جنوب و غرب تهران راه اندازی خواهند شد و در بخش تامین زمین کسانی که مایل هستند می‌توانند با ما مشارکت داشته باشند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه در پردیس‌های خودرو به دنبال گسترش خدمات و سرویس دهی مطلوب به شهروندان هستیم گفت: در پردیس‌های خودرو تمامی خدمات خودرویی اعم از تعویض پلاک، صدور سند نقل و انتقال قطعی، شماره گذاری و بیمه کار‌شناسی ‌خودرو، سلامت خودرو، مبایعه‌نامه، تعمیرگاه، بانک و کلیه امور مرتبط با خودرو انجام می‌شود.

عبداللهی میزان رضایتمندی مردم از مراکز خرید و فروش خودرو را ۷۰ درصد اعلام کرد و گفت: مراجعات شهروندان به مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر نزدیک به ۵ هزار ماشین برای فروش بوده است و به طور کلی مردم استقبال بسیار خوبی از این مراکز داشته‌اند. به گفته عبداللهی هم شهروندان و هم افرادی که در این مراکز فعالیت می‌کنند از مراکز خرید و فروش خودرو رضایت کامل دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر