کد خبر: 100419 A

مراسم تشیع این ۹۲ شهید کبریایی همزمان با روز شهادت بنیانگذار مکتب جعفری از ساعت ۹ صبح از مقابل مجلس قدیم آغاز شده و برای خاکسپاری بر دوش عاشقان ولایت و عزاداران به معراج شهدا واقع در خیابان بهشت انتقال می‌یابند.

ایلنا: شهروندان منطقه ۲۱ در شب شهادت امام صادق (ع) با حضور در پادگان سیدالشهدا (ع) واقع در میدان حر با ۹۲ شهید دوران دفاع مقدس وداع خواهند کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱، مجید نظام آبادی مشاور شهردار در امور ایثارگران با اعلام خبر فوق گفت: این مردان بزرگ از مرز شلمچه وارد میهن اسلامی شدند و در همین راستا مراسم مداحی و عزاداری از اذان مغرب و عشاء تا پاسی از شب ادامه دارد.

وی افزود: برای انتقال شهروندان به این مراسم اتوبوسهایی در نواحی سه گانه منطقه و ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار مستقر خواهند بود.

مشاور شهردار در امور ایثارگران در پایان یادآور شد همچنین مراسم تشیع این ۹۲ شهید کبریایی همزمان با روز شهادت بنیانگذار مکتب جعفری از ساعت ۹ صبح از مقابل مجلس قدیم آغاز شده و برای خاکسپاری بر دوش عاشقان ولایت و عزاداران به معراج شهدا واقع در خیابان بهشت انتقال می‌یابند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر