کد خبر: 18779 A

جهت شركت در یك كنفرانس بین‌المللی؛

کمیسیون‌های این کنفرانس انرژی پاک، برابری عدالت در انرژی هسته‌ای، بازارهای نو انرژی، نگاه نو امپریالسیتی و حقوق کارگران در عرصه انرژی، شیوه‌های تخاصمی در انرژی است که در روزهای ۱۷ و ۱۸ آبان ماه به میزبانی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران در محل سابق مجلس شورای اسلامی و نیز سالن کنفرانس هتل آزادی برگزار خواهد شد.

«جرج ماو ری کوس» به منظور حضور در کنفرانس بین المللی انرژی با عنوان «شیوه‌های تخاصمی امپریالیست‌ها در زمینه انرژی به زیان کارگران و مردم»، بامداد روز سه شنبه وارد تهران شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کنفرانس بین المللی «شیوه‌های تخاصمی امپریالیست‌ها در زمینه انرژی به زیان کارگران و مردم» با حضور اعضای اتحادیه كارگران جهان (WFTU) با رویکرد بررسی شیوه‌های امپریالیستی در محل هتل آزادی تهران با تشکیل کمیسیون‌های تخصصی برگزار می‌شود.
بنا بر این گزارش، کمیسیون‌های این کنفرانس انرژی پاک، برابری عدالت در انرژی هسته‌ای، بازارهای نو انرژی، نگاه نو امپریالسیتی و حقوق کارگران در عرصه انرژی، شیوه‌های تخاصمی در انرژی است که در روزهای ۱۷ و ۱۸ آبان ماه به میزبانی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران در محل سابق مجلس شورای اسلامی و نیز سالن کنفرانس هتل آزادی برگزار خواهد شد.
گفتنی است این همایش با هدف تصمیم گیری، رسیدگی، اطلاع رسانی به مجلس از طریق تشکلات، افراد صاحب نظر جامعه کارگری برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر