کد خبر: 57654 A

طرح آماده‌باش نوروزی واحدهای درمانی تأمین‌اجتماعی با تشکیل ستاد نوروزی مدیریت‌های درمانی در ایام تعطیلات نوروز ۹۲ اجرا می‌شود.

طرح آماده‌باش نوروزی واحدهای درمانی تأمین‌اجتماعی با تشکیل ستاد نوروزی مدیریت‌های درمانی در ایام تعطیلات نوروز ۹۲ اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر هدایت‌الله ادیب‌نیا معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی با اعلام این خبر، گفت: برای تداوم خدمت به اقشار مولد و زحمتکش جامعه و ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات تأمین‌اجتماعی، واحدهای درمانی این سازمان در ایام تعطیلات نوروز به مراجعه‌کنندگان، خدمات درمانی ارائه می‌کنند.
وی اضافه کرد: در ایام تعطیلات نوروز ۹۲ فعالیت تمام وقت بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شبانه‌روزی تأمین‌اجتماعی سراسر کشور کماکان ادامه می‌یابد و متناسب با تعداد مسافران نوروزی هر استان، یک یا چند واحد در هر شهرستان طبق روال سال‌های گذشته در طول روز آماده ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان احتمالی خواهند بود.
وی افزود: ‌ این آماده‌باش نوروزی، از طریق اعلام خبر در رسانه‌های محلی و نصب پلاکارد در شهر‌ها، به بیمه‌شدگان و مسافران اطلاع‌رسانی می‌شود.
دکتر ادیب‌نیا خاطرنشان کرد: مدیران درمان و رؤسای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی در طول زمان اجرای طرح آماده‌باش نوروزی به صورت مستمر، درخصوص نحوه ارائه خدمات به بیماران و رفع مشکلات احتمالی اقدام خواهند کرد.

تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر