کد خبر: 4997 A

هفت انتصاب ظرف هفت روز؛

محمدرضا حیدری به سمت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) منصوب شد/ مرتضوی ظرف هفت روز اخیر در احکام جداگانه‌ای مدیران درمان استان‌های یزد، همدان و خراسان رضوی و... را منصوب کرده بود.

سعید مرتضوی در هفتمین حكم تغییر و انتصاب مدیران جدید تامین اجتماعی ظرف هفته گذشته، محمدرضا حیدری را به سمت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) منصوب كرد.

به گزارش ایلنا، در حکم صادره برای مدیرعامل جدید شستا آمده است: به استناد مصوبه مورخ ۲۹/۶/۱۳۹۱ هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی، بدینوسیله به سمت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی منصوب می‌شوید تا با استعانت از ذات اقدس الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) با هماهنگی سایر اعضاء هیأت مدیره ضمن رعایت جوانب شرعی و قانونی و استفاده از نیروهای ارزشمند و متخصص در راستای تحقق اهداف سازمان تأمین اجتماعی اهتمام ورزید.

گفتنی است سعید مرتضوی ظرف هفت روز اخیر با تغییر مدیران سطوح میانی و عالی تامین اجتماعی، در احکام جداگانه‌ای مدیران درمان استان‌های یزد، همدان و خراسان رضوی و همچنین رئیس دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان خراسان رضوی و مدیرکل امور بین‌الملل سازمان تأمین‌اجتماعی و مشاور امور بانوان این سازمان را منصوب کرده بود. پیش از این نیز، از اسفندماه سال گذاشته و در آغاز ورود مرتضوی به تامین اجتماعی بسیاری از مدیران كل استان‌ها و مقامات عالی این سازمان تغییر كرده‌ بودند.

انتصاب تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر