کد خبر: 4863 A

با انعقاد تفاهم‌نامه یك ساله رخ می‌دهد:

معرفی آزمونگر جهت اخذ آزمون در زمان مقرر، پس از طی تشریفات قانونی معرفی کارگران و تأمین مصالح و مواد مصرفی جهت آزمون عملی و صدور کارت مهارت صنعت ساختمان در صورت قبولی افراد بر عهده اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران خواهد بود.

 اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران و انجمن صنفی کارگران نقاش ساختمانی باغستان تفاهم نامه همکاری مشترک امضاء كردند.

به گزارش ایلنا، این تفاهم نامه توسط مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران و رئیس انجمن صنفی کارگری نقاش ساختمانی باغستان منعقد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران مدت این تفاهم نامه را یک سال اعلام كرد و افزود: طبق این تفاهمنامه سنجش مهارت و انجام آزمون از کارگران مشمول طرح صنعت ساختمان در حرفه نقاشی به عهده اداره کل قرار گرفته است.

خانپور با اشاره به علاقمندی انجمن نسبت به اخذ گواهینامه و پروانه مهارت توسط استادکاران و کارگران تحت پوشش انجمن، افزود: معرفی آزمونگر جهت اخذ آزمون در زمان مقرر، پس از طی تشریفات قانونی معرفی کارگران و تأمین مصالح و مواد مصرفی جهت آزمون عملی و صدور کارت مهارت صنعت ساختمان در صورت قبولی افراد بر عهده اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران خواهد بود.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: ‌این تفاهم نامه در ۸ ماده و ۹ بند تنظیم شده و توافقات کلی برای ادامه همکاری در چارچوب قوانین و مقررات جاری اقدام خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر